Proloquo2Go

Ücretli İletişim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli -
  • Boyut 724
  • Version 5.0.1
  • Dil TR / EN
  • Firma AssistiveWare
Proloquo2Go, iOS işletim sistemli akıllı telefonlar ve iPad üzerinden ücretli olarak indirilebilen sembol destekli iletişim uygulamalarından bir tanesi..

Proloquo2Go uygulaması, iOS işletim tabanlı cihazlar için ücretli olarak indirilip kullanılabiliyor. Ücretli kullanım imkanı sağlayan uygulama sembol destekleri sayesinde bireylerin iletişim kurmasını sağlıyor. Uygulama, öğrenilen dil gelişimini arttırmaya yönelik teşvik etmek amacıyla tasarlandı. Bunun yanında diğer bir amacı ise; bireylerin iletişim özelliklerini geliştirmek ve arttırmak. Uygulamayı; otizm, serebral felç hastaları, down sendromlu bireyler ve diğer kişiler rahatlıkla kullanabiliyor. Proloquo2Go hem bölgesel dil desteği verirken hem de İngilizce, İspanyolca, Fransızca dil desteği imkanı da veriyor. Uygulama kolay bir kullanıma sahip. Kullanıcıların tek yapması gereken uygulamayı açmak böylece kullanıcılar anında konuşmaya başlayabilir.

Uygulama ile kullanıcılar, kendi temel sözcüklerini oluşturabiliyor. Böylece kullanıcılar uygulamaya giriş yapmaları ile anında bu kelimelere ulaşabiliyor. Ve bu sayede bireyler istedikleri zaman anlık olarak bu kelimelere ihtiyaç zamanlarında kolayca erişim sağlamış oluyor. Uygulamayı sadece terapistler ve hastalar değil aynı zamanda ebeveynler, kardeşler, arkadaş ve öğretmenler, akranlar da uygulamaya katılıp özelliklerinden yararlanabiliyor. Proloquo2Go, kullanıcılarının seviyesine göre ayarlanarak dil bilgisi özelliklerini sunuyor.

Proloquo2Go indir